Також у навчанні взяли участь делегації Тернопільської, Львівської областей та Підкарпатського воєводства.
Під час цього заходу учасників ознайомили із системою реалізації проектів за підтримки ЄС у Польщі, спрямованих на регіональний розвиток у Підкарпатському воєводстві, а також із перспективами майбутнього програмного періоду 2014-2020 рр.
2 липня відбувся ознайомчий візит до містечка Устшикі Дольні та знайомство із бурмістром Генриком Сулуєм та його заступником Яцеком Пшибила, які розповіли про проекти, фінансовані із фондів ЄС у гміні Устшикі Дольні. Захід став нагодою для налагодження стосунків із потенційними партнерами з української та польської сторін.
Проведення наступного навчання заплановане на жовтень цього року, під час якого планується обговорення пріоритетних напрямків майбутнього періоду Програми прикордонного співробітництва ЄС «Польща – Україна 2014-2020 рр.».