fbpx

Департамент охорони здоров'я почав службове розслідування випадку закупів у супермаркеті на "швидкій"

Суспільство 17:40, 01.08, 2016

Спеціальна комісія Департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА розпочала службове розслідування випадку, коли медики на службовій медичній машині їздили скуплятися в супермаркет.

За фактом використання медичного автомобіля з символікою невідкладної допомоги для закупівлі продуктів, про який дізналися від журналістів, у Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА створена комісія.

Читайте: На "швидкій" – по закупи. ФОТОФАКТ

Комісія розпочала службове розслідування. З’ясувалося, що  машина належить Івано-Франківській обласній психоневрологічній лікарні № 3.

В кабінет заступника начальника Департаменту Миколи Стовбана були запрошені дійові особи "вояжу" – водій "швидкої", сестра-господиня, а також в. о. головного лікаря психлікарні №3 Наталія Стрільців.  Усі дали пояснення.

За попередніми даними, йдеться про догану в. о. головлікаря.

"Їхали з консультації і забрали з магазину сестру-господиню, яка закуповувала воду для внутрішніх потреб закладу", – відповіла на запитання журналіста КУРСу про мету поїздки службової машини в робочий час до "Велмарту" Наталія Стрільців.

Автомобіль є гуманітарною допомогою, яка в 2014 році надійшла для медзакладів області з Польщі, повідомив Микола Стовбан.

"Спеціально оснащений для санітарних потреб автомобіль "Опель",  йдеться в поданні до Обласної комісії з питань гуманітарної допомоги.

1

Згідно з цим документом, пояснив заступник головного лікаря області, авто не є "швидкою" і має право використовуватися для перевезення пацієнтів та господарських потреб.

Остаточні результати службового розслідування Департамент представить у середу, 3 серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: