Депутат обурений висловлюваннями Березовського щодо поїздок на Майдан. Про це він повідомив сьогодні на сесії Коломийської міськради, повідомляють Коломийські вісти.
«Він виступив проти Майдану на своїй сторінці, – каже Йосип Тодорів. – Я прошу винести моє клопотання про його звільнення».
У знак протесту Тодорів покинув сесійну залу. Пообіцяв повернутися тільки після того, як Березовський буде звільнений з водоканалу.
Нагадаємо, вчора у Коломиї пройшла акція протесту проти здорожчання води. З 1 липня за кубометр водопостачання коломиянам доведеться платити 7,44 грн (без ПДВ), а за водовідведення – 4,76 грн (без ПДВ). Люди готові платити дорожче лише на 2 гривні. У разі невиконання їхніх вимог платитимуть за старими тарифами.
Також у Коломиї створено комісію, яка розпочала власне розслідування щодо діяльності директора «Коломияводоканал» Ігоря Калиняка. Щоб не впливати на хід народного розслідування, Калиняк пішов у відпустку за власний рахунок до 14 липня.