fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Депутати обурені розподілом коштів та діяльністю Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. ВІДЕО

Депутати обурені розподілом коштів та діяльністю Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. ВІДЕО

Політика 07:35, 18.05, 2019

Керівник Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Стовбан свідомо уникає спілкування з депутатським корпусом обласної ради. Є зауваження і щодо розподілу коштів, які здійснює Департамент.

Про це заявив депутат Івано-Франківської обласної ради від партії "ВОЛЯ" Олег Атаманюк
"Вже другу сесію поспіль Стовбан не готовий відповідати на запитання і всіляко уникає участі в роботі пленарних засідань та присилає віддуватись свого заступника. Щодо розподілу коштів, то для 380 хворих не гемодіаліз ми виділяємо 110 млн на 2019 рік. В той же час для хворих дітей на онкологію – менш як 2,5 млн! Лікування пацієнтів з нирковою недостатністю є вкрай необхідним, проте ми не можемо не виділяти кошти на інші заходи, серед яких і порятунок онкохворих дітей. Пропозиції депутатського корпусу, які надавали при формуванні бюджету щодо виділення коштів на лікування окремих нозологій, а також ініціативи громадських організацій не були враховані. Не виділено достатньо коштів також і на лікування дітей з орфанними захворюваннями, хоча вони є вкрай необхідні", – сказав Атаманюк. 
Окрім того, депутат навів ше один приклад щодо неефективної роботи керівництва Департаменту: 
"Виділяється 200 тисяч на придбання комп’ютерного обладнання для аптечного складу. Наведу один з прикладів використання бюджетних коштів: за підписом заступника керівника департаменту охорони здоров’я до обласних установ сфери управління Департаменту був надісланий лист з пропозицією закупити комп’ютерне обладнання з уже готовою заповненою видатковою накладною з рекомендацією закупити у визначеного підприємця обладнання, реальна вартість якого на 30% більша, аніж у накладній. Ми вже сформували з цього приводу звернення до правоохоронних органів, і я сподіваюсь, що вони дадуть належну оцінку таким діям керівництва Департаменту",  говорить Олег Атаманюк. 
В свою чергу голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич запропонував заслухати звіт директора Департаменту Стовбана, щоб депутати могли дати належну оцінку таким діям.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: