fbpx

Діти з Кіровоградщини, Луганщини і Харківщини проведуть Різдвяні свята на Калущині

Суспільство 16:51, 31.12, 2015

Майже тиждень діти житимуть у нашому краї. Вони святкуватимуть Різдво Христове, відпочиватимуть, ознайомляться з притаманними нашому району національними традиціями та візьмуть участь у низці культурно-мистецьких заходів.

Захід організовано відділом освіти Калуської райдержадміністрації, повідомляють "Вікна".

4-11 січня тридцять двоє дітей з Олександріївського району Кіровоградської області відпочиватимуть у селах Боднарів, Вістова і Ріп’янка.

З 5 до 9 січня тридцять дітей зі Сватівського району Луганської області прибуде в Тужилів, Пійло і Довге-Калуське. Вони гостюватимуть у родинах учнів і вчителів місцевих шкіл. Передусім директори та вчителі познайомлять гостей із традиціями та звичаями краю.

Уже традиційно щороку до села Добровляни приїжджають діти з Харківської області. Тут вони разом із вчителями та учнями ходять колядувати, пізнають історію нашого краю.

В. о. начальника відділу освіти РДА Орислава Люклян каже, що такі поїздки дітей зі Сходу вкотре підтверджують, що українці – єдиний народ з багатою духовною традицією, який славиться своєю гостинністю, вмінням допомогти, підтримати один одного. Найголовніше у цьому  щоб діти відчули нашу любов, отримали підтримку, збагатилися духовно.

За словами Орислави Люклян, діти зі сходу України відвідають Історико-меморіальний музей Степана Бандери у Старому Угринові, побувають на мистецьких заходах у Войнилівському центрі юнацької та дитячої творчості, а також побачать Новорічну ялинку в Івано-Франківську.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: