Дружина, яка виховує двох дітей, отримала допомогу від благодійної організації "Покрова", української громади італійського міста Портогруаро та волонтерки Лесі Воробканич. Серед отриманих речей дитячий одяг, ковдри та іграшки.
Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці "Правого сектору Івано-Франківськ".
"Сьогодні відвідали сім’ю славної пам'яті побратима Лома (Дмитра Ломея). В багатому, красивому селі Цуцилові у них, мабуть, найбідніша хатина – глиняна, без газу, маленька. Вдова живе там з дітками, матір’ю, сестрою та племінницею. Побратим усі свої сили, а потім і життя віддав не за добробут родини, а за усіх нас, за Україну", – йдеться у повідомленні.
Допомогу родині Ломей можна передати через волонтерську службу Правого Сектору Івано-Франківщини. Адреса: Площа Ринок, 14 (Арс-дім, 3 поверх), тел. +380956625008, +380688248893
Нагадаємо, 23 лютого в бою під Пісками загинув доброволець з Надвірнянщини Дмитро Ломей.