fbpx

Дітям потрібна підтримка: представники БФ Олександра Шевченка навідались до франківських сиротинців

Суспільство 12:23, 19.05, 2017

Представники благодійного фонду Олександра Шевченка черговий раз навідались до франківських сиротинців з подарунками.

Про це повідомляє прес-служба народного депутата Олександра Шевченка.

"Мені 11, а мені 7. Але ми подружки", – навперебій розповідають ці дві милі щебетухи. Іванка та Валерія вихованиці Містечка милосердя святого Миколая. Дівчатка розповідають геть усе: як пройшов день, які оцінки отримали у школі і що було сьогодні на обід. От тільки про батьків діти воліють не згадувати. Рідних їм замінили сестри-монахині. Як і трьом десяткам вихованців цього будинку-інтернату.

"У нас тут різні діти: від півтора року і до повнолітніх. Ми дуже дякуємо цим людям, які про нас не забувають", – каже Сестра Марія Миру.

Бо ж існує заклад в основному за рахунок благодійників. І сьогодні вони їх навідали.

"Ми почали допомагати цьому закладу ще років з 5 тому. Завдяки благодійному фондові Олександра Шевченка возимо діткам усе: від їжі до постільної білизни. На жаль, такі заклади фактично покинуті напризволяще. Тому їм завжди потрібна допомога. А бачити усмішки на дитячих обличчях – це найкраща мотивація повертатись до них знову", – каже помічник-консультант народного депутата України Олександра Шевченка Юрій Стицюк.

Цього разу в сиротинець привезли продуктові набори: макарони, крупи, борошно, олію, цукор, солодощі, чай та каву. Понад півсотні таких пакунків розділили поміж двома закладами. А тому вирушають до наступного – Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Тут теж зо три десятки вихованців. І у кожного – своя життєва історія.

"Ці діти на утриманні держави. Але самі розумієте, що цього завжди не вистачає. Їз треба одягнути, взути, відправити до школи. І зрештою, добре нагодувати. А готуємо ми 5 разів на день", – розповідає вихователька, колишня директорка Центру Марія Серденько. – Та, на щастя, ми тримаємо постійний зв’язок із меценатами, зокрема Благодійним фондом Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: