fbpx

Дівчина з Прикарпаття розповіла про SMS-залякування від смертельної гри "Синій кит"

Суспільство 08:46, 19.02, 2017

Загалом студентка отримала 4 повідомлення.

На Івано-Франківщині 19-річна дівчина отримала підозрілі SMS-повідомлення на телефон із закликом приєднатися до смертельної гри "синіх китів".

Про це вона розповіла ТСН.ua.

Дівчина поскаржилася, що перше SMS вона отримала учора, 17 лютого, близько 12 ночі. Номер, вказаний у повідомленні, 777, тобто відправник надіслав його анонімно з Інтернету.

"Синій кит. Розпочнемо ГРУ в 4:20", – йшлося в SMS.

За словами дівчини, вона насторожилася, але ніяк не реагувала на такі повідомлення. Загалом студентка отримала 4 повідомлення, останнім із яких було: "Синій кит. Відповідь до 4:20. Мовчання знак згоди".

Дівчина дуже здивувалася, чому до неї почали приходити такі повідомлення.

"Стало дуже страшно! Я витягнула сім-карту. Я ніколи не чула, щоб вони ні з того ні з сього присилали повідомлення на телефон. Я навтіь ніколи не брала участі в цій грі", – зізналася вона.

Своєю чергою, дівчина зізналася, що не перебуває у дивних групах у соціальних мережах. Зокрема, вона навіть не розміщувала там свій номер телефону.

"У мене на сторінці не написаний номер телефону, однак він прив'язаний до сторінки, але його ніхто не бачить. Я взагалі не розумію, звідки вони взяли мій номер, адже я навіть не можу уявити, який зв'язок між мною і цим всім",  прокоментувала дівчина. 

1

Скрін-шот із телефону дівчини

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небезпечні ігри у Франківську: як уберегти дітей від загроз у соцмережі

Нагадаємо, що "групи смерті" – це спільноти, зосереджені переважно у мережі ВКонтакте, розраховані на підлітків. Починається все з того, що їхні адміністратори дають учасникам груп травматичні "завдання" – наприклад, свідомо порізати собі руки лезом, відзнявши усе це на відео. Кінцевою метою "гри" є доведення дитини до самогубства, яке вона також повинна зафіксувати на камеру. Вперше про "групи смерті" на кшталт спільнот "Синий кит", "Тихий дом", "Разбуди меня в 4:20" заговорили ще у травні минулого року в Росії.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: