Про це заявив заступник командувача антитерористичної операції (АТО) полковник Валентин Федічев.
"Ми спостерігаємо, як козачків так званого “Великого війська Донського” поступово заганяють у “стійло” 1 і 2 АК “ДНР” і “ЛНР”. Служіть, козачки, інтересам російських генералів і забудьте про свою мрію про вільну козацьку республіку від Дону до Волгограда", – сказав Валентин Федічев.
"Ваша козача доля російських кураторів на українському Донбасі хвилює не більше, ніж доля 600 російських найманців бурятської зовнішності, які 26 березня прибули в залізничному ешелоні на станцію Іловайськ", – додав заступник командувача АТО.
"Також повідомляємо, що чеченсько-кадирівським найманцям, які прибули на територію Східної України, глибоко наплювати на ідеї "російської весни" і "Новоросії". Їх цікавить особисте збагачення. 25 березня зафіксований факт мародерства чеченцями-кадировцями (не представниками волелюбного чеченського народу), які намагалися вивезти на металобрухт обладнання нафтобази в Краснодонському районі", – підкреслив Федічев.
За даними української розвідки, у складі незаконних збройних формувань на окупованих територіях Донбасу близько 15-20% бойовиків мають українське громадянство, – російські найманці.