fbpx

До кінця літа на БАМі запрацює ЦНАП

Суспільство 10:15, 10.08, 2016

Тривають ремонтні роботи щодо відкриття територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська у мікрорайоні "БАМ".

Наприкінці серпня 2016 року відбудеться відкриття територіального підрозділу ЦНАП м. Івано-Франківська у мікрорайоні "БАМ" (вул.Гетьмана Мазепи,185). Це зумовлено забезпеченням доступності надання адміністративних та дозвільних послуг мешканцям міста Івано-Франківська, а також створення комфортних умов для відвідувачів, які звертаються до органу влади, інформує прес-служба МВК.

У територіальному підрозділ надаватимуться 112 адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг.

Найбільш популярні:

– реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання;

– оформлення паспорта громадянина України;

– вклеювання у паспорт громадянина України фото по досягненню віку;

– державна реєстрація земельної ділянки та оформлення всіх видів витягів з державного земельного кадастру;

– оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї;

– питання органу опіки та піклування;

– питання приватизації житлового фонду та видача дублікатів свідоцтв на право власності;

– отримання дозволу на розкопки у місті;

– взяття на квартирний та земельний облік;

– архітектурні послуги;

– дозвільно-погоджувальні послуги для суб’єктів господарювання (дозволи на торгівлю, на літні майданчики, укладення договорів).

У територіальному підрозділі учасники АТО можуть стати та квартирний облік та облік громадян, які бажають отримати земельну ділянку під індивідуальне будівництво.

При наданні адміністративних та дозвільних послуг працюватиме система "Електронна черга", система СМС-інформування та "Код зворотнього зв'язку".

Адміністраторів ЦНАП, які працюватимуть у територіальному підрозділі, буде підключено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного реєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців, що спрощує надання адміністративних та дозвільних послуг населенню.

Крім того, відповідно до чинного законодавства у сфері надання адміністративних послуг адміністратори ЦНАП мають право накладати адміністративні стягнення та виносити постанови і адміністративні протоколи відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Територіальний підрозділ ЦНАП у мікрорайоні "БАМ" – це другий у місті Івано-Франківську інтегрований офіс, у якому можна замовити адміністративні та дозвільні послуги, звернутися за оформленням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, а також укласти договори чи внести зміни у договори на послуги з утримання будинку чи прибудинкової території, отримати консультації у надавачів комунальних послуг (МІУК, УЕГГ).

В подальшому планується відкриття територіального підрозділу ЦНАП м. Івано-Франківська у мікрорайоні  "Каскад" (Івана Павла ІІ).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: