Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, його питома вага в загальних надходженнях становить 53,5 відсотки. Загалом за січень-березень п. р. цього податку до місцевого бюджету надійшло 338,3 млн гривень, що більше на 113,8 млн гривень, ніж за аналогічний період у 2015 році.
Наступними за рівнем надходжень стали: єдиний податок – 73,2 млн гривень, що на 20,3 млн гривень більше, акцизний податок з роздрібного продажу суб’єктами господарювання підакцизних товарів – 69,4 млн гривень, що на 34,6 млн гривень більше, та плата за землю – 25,9 млн гривень, що на 10,7 млн гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.
За користування лісом, надрами й водою бізнесмени Івано-Франківщини заплатили до бюджету майже 11,7 млн гривень. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 8,2 млн гривень. За використання надр місцеві бюджети отримали 1,7 млн гривень та за спеціальне використання води – 1,8 млн гривень.
Крім того, збільшились надходження з екологічного податку – 19,5 млн гривень та податку на прибуток – 17,3 млн гривень, що на 7,4 млн гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.
Також місцеві бюджети поповнились на 5,4 млн гривень за рахунок плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.