fbpx

Добровольці УДА отримали звання молодших лейтенантів

Суспільство 08:53, 11.02, 2018

Шестеро добровольців Української Добровольчої Армії стали сьогодні випускниками Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського та склали присягу на вірність народу України. Серед випускників – керівник УДА Прикарпаття Василь Абрамів.

Дипломи про завершення військової освіти та звання молодших лейтенантів запасу отримали шестеро представників Української Добровольчої армії: Василь Абрамів ("Смерека"), Максим Швець ("Покутяка"), Олена Білозерська-Воронова ("Олена"), Людмила Дем’яник ("Стріла"), Михайло Кузів ("Шугай") та Анатолій Котеленець ("Каталонець").

Близько чотирьох місяців бійці проходили навчання «Бойове застосування з’єднань військових частин підрозділів наземної артилерії», навчалися азам військової артилеристської науки: отримали базові теоретичні знання, а також пройшли вишкіл на військово-польовому зборі у Дівичках в розташуванні артбригади. Кожен з курсантів спробував на собі різні артилеристські спеціальності – командира батареї,  командира гармати, навідника та зарядника.

Привітати новоспечених артилеристів прийшли очільники Української Добровольчої Армії. Випускникам-добровольцям вручили відзнаки за участь у бойових операціях в зоні АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: