Як пізніше стало відомо, захоплений бойовиками чоловік – мешканець Коломиї, пишуть "Коломийські вісти".
Цю інформацію кореспондентам підтвердив військовий комісар Коломийського військкомату Олег Пархоменко. За його словами, на відео старший лейтенант, начальник автомобільної служби 5-го батальйону "Прикарпаття" Віталій Орлов.
Чоловік був мобілізований ще в травні. Нещодавно у нього народилася третя дитина, тому у військкоматі якраз готували документи на його повернення із зони АТО.
"Вчора до нас звернулися рідні Віталія, які побачили відео "Оплоту" у соцмережах. Зараз лише відомо, що терористи продовжують водити його вулицями", – повідомив Олег Пархоменко.