fbpx

Допоможіть нам зберегти ліс, – громада Тисменичан звертається до облради

Суспільство 12:38, 08.02, 2018

На засідання постійної комісії обласної ради з питань екології і раціонального природокористування завітала громада села Тисменичани із проханням створити робочу групу, яка би перевірила дотримання норм законодавства при вирубці лісових насаджень у цьому населеному пункті.

Депутат районної ради Тетяна Пришляк відзначила, що вже не вперше на території Надвірнянського району виникає значне соціальне збурення через діяльність спецагролісгоспу.

"Тому ми просимо депутатів обласної  ради якнайшвидше розглянути це питання, а також виїхати у Тисменичани, щоб побачити на місці реальну картину рубок. Сухостій стоїть по лісах, дороги розбиті, надходжень до бюджету жодних, нових насаджень нема", – відзначила Тетяна Пришляк. 

Її колега Микола Гусак промовив, що вже дійшло до того, що наші діти не знатимуть, що таке дуб.
За пропозицією голови постійної комісії обласної ради Андрія Левковича на наступне засідання запросять керівників Надвірнянського спецагролісгоспу, "Облагролісу", екологічної інспекції, щоб достеменно розібратися у цій ситуації та вивчити всі нюанси ситуації, а екологічна комісія спільно з депутатами районної ради виїде на місце рубок у Тисменичанах. 

На правах реклами 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: