fbpx

Два генерали і мільярдер: Порошенко анонсував призначення силовиків

Політика 08:34, 03.07, 2014

Президент України Петро Порошенко заявив, що буде вносити до Верховної Ради на посаду Міністра оборони кандидатуру генерал-полковника Валерія Гелетея, на посаду керівника Генерального штабу – генерал-лейтенанта Віктора Муженка.

Також Глава держави зазначив, що для координації дій та підвищення рівня керованості силовим блоком він призначає першим заступником Глави Адміністрації Президента з цих питань Юрія Косюка, передає УНН з посиланням на прес-службу Глави держави.

В ході зустрічі з лідерами депутатських фракцій та груп Верховної Ради Глава держави зазначив, що прийняв ряд рішень стосовно системних змін в керівництві силового блоку. На думку Президента, силовий блок в умовах військової операції «потребує посилення та серйозного, комплексного і системного реформування».

«Сьогодні ми потребуємо рішучості та професійності військових для ефективних дій в зоні АТО», – наголосив Петро Порошенко.

Президент назвав ключовими проблемами Збройних сил, які сьогодні потребують вирішення, підвищення боєздатності армії та забезпечення її матеріально-технічними ресурсами.

Глава держави зазначив, що, приймаючи рішення щодо кадрових призначень силового блоку, виходив з принципів професійності, рішучості, самовідданості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: