Студентка I курсу факультету іноземних мов Ірина Пітель зайняла 1-ше місце, а студентка IV курсу Інституту філології Юлія Мовчій посіла 3-тє місце.
До проведення свята долучилося чимало відомих громадських діячів, меценатів, науковців і політиків. Президент України Петро Порошенко висловив щирі привітання і слова вдячності всім лауреатам конкурсу, а також твердо зазначив, що єдиною державною мовою в Україні була, є і буде саме українська мова.
Під час церемонії нагородження голова журі, директор Інституту української мови НАН України Павло Юхимович Гриценко привітав вихованців нашого університету з перемогою та передав щирі вітання ректорові, професору Ігорю Євгеновичу Цепенді і колективу закладу з нагоди відзначення 75-річчя з дня заснування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.