Про це КУРСу повідомили в СЗГ УМВС в області.
Після виклику наряду правоохоронці дізналися, що двоє невідомих осіб, які на той час перебували в кафе, протягом вечора відпочивали та замовляли різноманітні наїдки. Коли прийшов час заплатити за рахунком за спожите, чоловіки відмовилися.
Зазначених осіб працівники міліції затримали і доставили в міський відділ для дачі пояснення за цим фактом, а суму в розмірі 603 гривні чоловікам все ж таки доведеться заплатити.