fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • Франківська письменниця Катерина Бабкіна оголосила про ініціативу "5 гривень на Таблеточки" з допомоги онкохворим дітям

Франківська письменниця Катерина Бабкіна оголосила про ініціативу "5 гривень на Таблеточки" з допомоги онкохворим дітям

Культура 07:56, 24.12, 2015

Разом із Видавництвом Старого Лева письменниця кожні 5 гривень від продажу дитячої книги "Шапочка і Кит" передає у фонд "Таблеточки" для дітей, хворих на рак. Так вона хоче зібрати мільйон. Щоби допомогти дітям, Катерина Бабкіна пообіцяла підписати навіть 1000 книг – і всі по-різному.

Про те, як працюватиме ініціатива, Катерина Бабкіна розповіла у Фейсбук.

Один мільйон гривень я хочу зібрати для фонду Таблеточки в 2016 за допомогою книжки "Шапочка і Кит", котра нарешті в продажі. Це історія про кита, хлопчика Шапочку, котрий хворіє на лейкоз, його маму, тата, маминого нового бойфренда, мокрого хлюща та інших персонажів трепетного, дуже особливого світу Шапочки. Прямо зараз онлайн книжку можна придбати тут: http://starylev.com.ua/shapochka-i-kyt . 

Оце й усі мої цілі і обіцянки на новий рік. 5 грн з вартості кожного-кожного кита – онкохворим дітям.

Якщо ви вже придбали новорічні подарунки – ця книжка стане чудесним ще одним. Якщо ви власник бізнесу чи керівник компанії – саме її можна подарувати дітям ваших колег. Якщо ви хочете зробити подвійну добру справу – ви можете купити книжок "Шапочка і кит" для Фонду Дарини Жолдак, котрі збирають 100 000 книг для сільських бібліотек, або для дітей переселенців зі Сходу.

Якщо ви за кордоном – я особисто заберу ваше замовлення і відправлю його вам за собівартість доставки. Якщо вам хочеться підпис від автора – я підпишу для вас всі книжки, навіть якщо ви купите 100 чи 1000, і всі – по-різному!

Якщо ви хочете запросити мене в своє місто, школу, бібліотеку з презентацією книги – я обов’язково приїду.

Я, Фонд Таблеточки і Видавництво Старого Лева обіцяємо впродовж року багато цікавого – інтерактивний додаток для телефонів та планшетів, заходи з іграми, аукціони робіт Юлі. "Шапочка і кит" – чудовий початок і привід до розмови з дітьми (і дорослими) про інакших, людей, котрі живуть серед нас і разом, але мають інші можливості, відмінні від наших, мають свої небезпеки, хвороби і потреби, але так само мають бути любленими і щасливими. І – чудовий привід допомогти тим, хто цього так потребує.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: