fbpx

Франківське КП ЄРЦ продовжить оскарження рішення Антимонопольного комітету

Економіка 13:15, 05.11, 2014

Івано-Франківське комунальне підприємство "Єдиний розрахунковий центр" продовжує судове оскарження неправомірного, на його думку, рішення Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету.

Як писав КУРС, 28 жовтня 2014 року Вищий господарський суд України ухвалив постанову, за якою задовольнив касаційну скаргу Антимонопольного комітету України і скасував позитивне для комунального підприємства рішення апеляційної інстанції.

"Водночас КП "ЄРЦ" зазначає, що даний судовий процес ніяк не стосується розгляду справи по суті. В суді оскаржувалась відмова від розгляду скарги ЄРЦ до АМК з формальних причин. Жоден український суд наразі не підтвердив і не скасував ухвалу Тимчасової колегії Антимонопольного комітету від 20 червня 2013 року. Яка, як відомо, визнавала дії підприємства з укладання договорів приєднання такими, що порушують антимонопольне законодавство", – повідомляє прес-служба ЄРЦ.

Підприємство звертає увагу, що за час, що минув з моменту винесення спірної ухвали, судами першої, апеляційної, касаційної інстанції та Верховним Судом України прийнято кількасот рішень, за якими повністю визнано договори приєднання. Ці рішення виконуються та приймаються до примусового стягнення заборгованостей Державною виконавчою службою.

Крім того, наразі Антимонопольний комітет України самостійно вирішив переглянути рішення колегії, про що повідомив ЄРЦ листом.

"Більше того, за цей час прийнято зміни в Закон України "Про житлово-комунальні послуги", за якими у якості способу оформлення юридичних стосунків у сфері комунальних послуг визнаються саме договори приєднання. Тому повідомлення в ЗМІ щодо рішення суду про сплату підприємством штрафу в розмірі 200 тисяч є такими, що не відповідають реальній суті судового рішення. Судовий спір з цього питання продовжується", – йдеться в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: