Як пояснила одна з організаторів акції Ольга Нечведа, дитячі малюнки поїдуть на Схід разом із продуктами, які передають з обласного центру для військовослужбовців, які беруть участь в АТО.
«Дітки малюють малюнки і таким чином дякують солдатам, що у нас тут, на Західній Україні, є мир, завдяки тому, що вони на Сході захищають країну від загарбників», – пояснила пані Ольга.
У своїх малюнках дітки здебільшого використовували синьо-жовті кольори. Підписували «Ми за мир!», «Земля наш дім – бережіть його», а на одному з малюнків дитина відобразила маму й тата і написала: «Мій тато поїхав на Схід. Я тебе люблю, швидко повертайся».