Як повідомляв КУРС, участь у змаганнях за Кубок Львівської політехніки взяли понад 20 команд з України та Республіки Білорусь. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на змаганнях представили: доцент кафедри інформаційних технологій факультету математики та інформатики Микола Козленко – керівник команди, студенти другого курсу спеціальності "Програмна інженерія" Максим Кур та Тимур Фараджев.
Детальніше в сюжеті "Каналу 402".