Комунальники довго не роздумували. Приїхали, привезли машину зірваного асфальту і засипали яму, пише ГК.
Як пояснив вчинок директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак, вони змушені це робити. "Якщо ми не будемо засипати, то що з того буде? – відповідає він. – Мешканці засипатимуть її сміттям, або хтось може туди впасти".
Відтак він обіцяє, що якщо буде цінність у тій ямці, то вони її відкопають. Але ту цінність спершу має встановити орган збереження культурної спадщини.