Водій не виконував законну вимогу поліцейських зупинитися та пробував утікати від них. На вулиці Грюнвальдській автомобіль "Seat" збив пішохода, а патрульні шляхом блокування його зупинили, інформує прес-служба Патрульної поліції Івано-Франківська.
За кермом був 33-річний уродженець Городенківського району. В обласному медзакладі медики засвідчили, що водій перебуває під дією наркотичних засобів – канабіноїдів і амфетаміну.
Оскільки водій вчинив кримінальне правопорушення, патрульні передали його слідчим.