У звітному поєдинку господарі не залишили жодних шансів команді гостей з Рівного, довівши свою перевагу у всіх компонентах гри. У підсумку – перемога з рахунком 59-0. У "Роланда" "спробами" тричі відзначився Руслан Гайтаранов, два рази Назар Карач (весною повернувся після року служби в зоні АТО), по одному разу Віталій Кузнєцов, а також депутат Івано-Франківської міської ради Віталій Мерінов. Сім разів влучно реалізував "спроби" Павло Калитка, пише "Галичина спортивна".
Після цієї перемоги "Роланд" займає третє місце у західній зоні чемпіонату України.