За 14 годин наліпили більш як 5 тисяч вареників з картоплею (100 літрів). Для безпечного транспортування їх склали у відра та залили смальцем. Готову продукцію через волонтера Олексія Замкового буде доставлено бійцям 14-ї та 24-ї бригад, які перебувають на передовій в селищі Широке Донецької області, інформує прес-служба ПНУ імені Василя Стефаника.
Рубрики
Щоб бути в курсі:
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень