"Уже рік моєму улюбленому батальйону Нацгвардії. Дуже приємно отримати таку відзнаку від найкращих чоловіків, справжніх Героїв – добровольців, патріотів, і просто красенів))", – написала на своїй сторінці у Facebook Вероніка Дичковська.
Днями, 8 серпня, 4-ий батальйон Нацгвардії "Крук" саме відзначає річницю.
"Вони у мене перші. Ну і хлопці там всі – добровольці. Класні, скромні, порядні, сміливі. Три ротації в гарячих точках, дві перші – під шаленими обстрілами, але всі повернулись живими. І це справжнє свято! Я – один з багатьох волонтерів. Просто хлопці відзначили, і це дуже зворушливо", – зазначила Вероніка в коментарі для КУРСу.