fbpx

Франківських посадовців підозрюють у розкраданні бюджетних коштів на реконструкції озера

Суспільство 15:09, 12.02, 2018

Слідчі поліції отримали дозвіл суду на тимчасовий доступ та вилучення документів, що стосуються капітального ремонту пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера в Івано-Франківську.

Відповідні ухвали були опубліковані в Єдиному державному реєстрі судових рішень. 

В ухвалі Івано-Франківського міського суду від 10 січня 2018 року йдеться, що слідчі Нацполіції та прокуратури розслідують кримінальне провадження за фактом ймовірного розкрадання бюджетних коштів та злочинній змові службових осіб Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, службових осіб управління капітального будівництва з керівниками підрядних організацій. Мова йде про гроші, виділені на реконструктивні роботи на території міського озера м. Івано-Франківська.

Слідчі просили суд надати дозвіл на доступ до документів, що стосуються договору на виконання "капітального ремонту пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера" № 251/17 від 21.04.2017. Сума договору – 16,78 млн грн. Договір укладено між Департаментом житлової, комунальної політики та благосутрою і ТОВ "Івано-Франківськавтодор"

"Надані стороною кримінального провадження матеріали клопотання поза розумним сумнівом доводять, що на даний час проводиться вичерпний комплекс заходів, спрямованих на розкриття кримінального правопорушення та встановлення осіб (їх місцезнаходження), які його вчинили, як і доведено можливість використання як доказів відомостей, що містяться в зазначених в клопотанні документах", – йдеться в ухвалі суду.

Суд задовольнив клопотання слідства частково, надавши старшому слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, з можливістю вилучення завірених копій, які знаходяться у володінні Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, а саме:

  • договору на виконання "капітального ремонту пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера" № 251/17 від 21.04.2017,
  • тендерної документації, на підставі якої було укладено договір, протоколи тендерних закупівель, пропозиції учасників торгів,
  •  кошторисів до зазначеного договору,
  • актів виконаних робіт інших документів, що підтверджують виконання вказаного договору.

Крім того, 2 лютого 2018 року суд надав слідчим дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, з можливістю вилучення завірених копій ТОВ "Румата", у якого ТОВ "Івано-Франківськавтодор" закупляло матеріали для робіт,

  • до видаткових накладних, платіжних доручень та інших документів. 

Того ж дня суд надав правоохоронцям дозвіл на доступ до договору субпідряду № 05 про виконання робіт з капітального ремонту пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера в м. Івано-Франківськ, актів виконаних робіт, накладних та інших документів, що підтверджують виконання вказаного договору у приватного підприємця, який був субпідрядником ТОВ "Івано-Франківськавтодор".

А 6 лютого слідчі отримали дозвіл суду на доступ до документів ще одного субпідрядника ТОВ "Івано-Франківськавтодор"  ТзОВ "Інвестиційна компанія "ІС-БУД", а саме до: договору субпідряду №04/05-І/17 про виконання робіт з капітального ремонту пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера в м. Івано-Франківськ, актів виконаних робіт, накладних та інших документів, що підтверджують виконання вказаного договору.

У жовтні 2017 року КУРС писав, що франківських чиновників підозрюють у розкраданні бюджетних коштів, виділених на бруківку по вулицях Стуса, Грушевського та міського парку.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: