fbpx

Франківці дезорієнтовані через нову транспортну схему

Суспільство 21:36, 01.01, 2016

Сьогодні, 1 січня, у зв’язку зі зміною маршрутів міського громадського транспорту в Івано-Франківську, мешканці міста були дещо дезорієнтовані.

Сьогодні франківці, які до цього сміливо заходили у міські маршрутки, вже не поспішали одразу сідати в автобус, а уважно вивчали новий розклад і маршрут руху. Варто зауважити, що нові таблички, стандартизовані та однакові в усьому транспорті, а стрілки демонструють черговість зупинок на маршруті, пише "Галицький кореспондент".

Багато людей, особливо похилого віку, не завдавали собі труднощів у вивченні нового маршруту, а просто конкретно запитували водія та пасажирів, куди ця маршрутка їде. В більшості випадків водії без агресії пояснювали новий маршрут руху, оскільки й самі були дещо спантеличені змінами.

Правда, не всі перевізники встигли привести до ладу громадський транспорт, оскільки де-не-де траплялось дублювання старого маршруту та нового, що могло ще більше спантеличити франківців.

1

На зупинках люди активно обговорювали нові зміни, частина була обурена, оскільки часу на вивчення нових маршрутів було не достатньо. Однак були й такі, яким зміни сподобались. Зокрема тим, що таблички з маршрутами руху тепер стали більш зрозумілими, ніж попередні, які виготовлялися перевізниками власноруч і в хаотичному порядку.

Нагадаємо, з 1-го січня франківський громадський транспорт їздить по новій маршрутній мережі.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: