Сьогодні франківці, які до цього сміливо заходили у міські маршрутки, вже не поспішали одразу сідати в автобус, а уважно вивчали новий розклад і маршрут руху. Варто зауважити, що нові таблички, стандартизовані та однакові в усьому транспорті, а стрілки демонструють черговість зупинок на маршруті, пише "Галицький кореспондент".
Багато людей, особливо похилого віку, не завдавали собі труднощів у вивченні нового маршруту, а просто конкретно запитували водія та пасажирів, куди ця маршрутка їде. В більшості випадків водії без агресії пояснювали новий маршрут руху, оскільки й самі були дещо спантеличені змінами.
Правда, не всі перевізники встигли привести до ладу громадський транспорт, оскільки де-не-де траплялось дублювання старого маршруту та нового, що могло ще більше спантеличити франківців.
На зупинках люди активно обговорювали нові зміни, частина була обурена, оскільки часу на вивчення нових маршрутів було не достатньо. Однак були й такі, яким зміни сподобались. Зокрема тим, що таблички з маршрутами руху тепер стали більш зрозумілими, ніж попередні, які виготовлялися перевізниками власноруч і в хаотичному порядку.
Нагадаємо, з 1-го січня франківський громадський транспорт їздить по новій маршрутній мережі.