fbpx

Франківцям пропонують безкоштовне навчання у Словаччині

Суспільство 14:42, 19.11, 2015

Сьогодні в Івано-Франківську громадська організація "Словацько-Українське культурно-освітнє товариство" презентувала освітню програму "Free Student".

Програма передбачає безкоштовне навчання українських студентів у двох державних вузах Словаччини, а саме Ружемберокському католицькому університеті та в Пряшівському університеті. Проект фінансується урядом Словаччини.

Щоб потрапити на навчання, потрібно пройти співбесіду та тестування, яке відбуватиметься в Україні. При цьому аналізуватиметься не рівень знань абітурієнта, а його потенціал та бажання навчатись. Абітурієнтам, які успішно склали тестування і пройшли співбесіду, будуть запропоновані бюджетні місця та вони будуть зараховані на курси словацької мови і стануть учасниками програми "Free Student". Після проходження курсів студентам видадуть сертифікати про базову підготовку, необхідну для навчання у словацьких вузах. 

Учасники програми сплачуватимуть тільки за проживання в гуртожитках за пільговою вартістю. А кращі студенти отримуватимуть стипендії. Університети Словаччини пропонують українським студентам понад 20 спеціальностей на різних факультетах. 

Для охочих навчатися у лютому буде організовано 2 ознайомлюючі тури в університети для зустрічі з викладачами та деканами.

Зареєструватись для для участі в програмі можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: