Представляючи на нараді нового військового комісара Прикарпаття Володимира Ярмошука, голова ОДА Олег Гончарук запевнив, що той має кредит довіри, а проведення наступної хвилі мобілізації стане для нього тестом.
"Маємо забезпечити 100 відсотків Збройні сили, – сказав Гончарук. – Я несу відповідальність за всю область і мені встидно, що є райони, які розказують, що голова безсилий, що воєнком безсилий. А вихід знайшли наступним чином – є підприємство, платяться податки, а тут приходять і вручають повістки працівникам. А по вулиці ходять сотні молодих людей. Я забороняю пачками розносити повістки на діючі підприємства".
За його словами, попередня мобілізація в області визнана незадовільною на рівні уряду і Президента.
На думку Гончарука, мобілізація – це справа не тільки воєнкомів, але також і голів РДА.
"Ви роз'їдетеся по районах, а я буду віддуватися в Києві! Я змучився один за вас всіх віддуватися і більше не буду", – гримав кулаком по столу і кричав на голів РДА Гончарук.