Про це Гончарук заявив під час щотижневої виїзної наради на Набережній, де триває ремонт.
Голова облдержадмністрації закликав не шукати ворогів та дочекатися закінчення робіт і тоді робити свої оцінки.
"Прохання до всіх: перед тим, як ми оцінюємо хороші справи як погані і шукаємо злочинців, – говорить Гончарук, – для початку треба прийти і подивитись, що було і що стало. Біда усіх нас, що ми, нічого не зробивши, починаєм шукати ворогів, людей, які у цьому винуваті".
Гончарук попросив політиків відкласти амбіції та не спекулювати на ремонті дороги бодай до весни.
Підрядники, які виконують роботи, запевнили, що особисто жодного депутата міської ради не бачили, також ніхто з депутатів не цікавився ходом робіт та проблемами, які виникають.