fbpx

Ініціатори проекту "Промприлад.Реновація" викупили площі заводу

Суспільство 12:43, 06.02, 2019

Договір про купівлю акцій підписали на початку лютого. Про це повідомили у середу, 6 лютого, на зустрічі з головою правління заводу "Промприлад" та представниками "Промприлад.Реновація".

Будівлі викупили, аби відновити незадіяні у виробництві площі. У майбутньому їх перетворять на прогресивний інноваційний центр. Останній платіж за контрактом "Промприлад.Реновація" має внести до кінця року, пише Репортер.

Голова правління заводу ПАТ "Промприлад" В'ячеслав Колісник розповідає, загальні стратегії і завдання заводу не змінюються.

"Від продажу основного пакету акцій наша робота не змінюється. Ми продовжуємо випускати лічильники і надалі нарощувати потужність", – говорить Колісник.

За його словами, річний обіг з основної продукції 20 млн грн. Випускають 200-250 роторних лічильників. Використовують при цьому 40% приміщень та 50% обладнання.

"Ми плануємо, якщо будуть виконані виробничі плани, зможемо набирати більше людей. Ті площі, що пустують, доречно віддавати в оренду. Бо ці гроші можуть теж покращити нашу роботу. Нині 200 тис. грн чистих надходжень завод отримує від оренди приміщень, і ці гроші теж йдуть на розвиток виробництва".

"Ми стаємо власниками заводу. Наша мета – перетворити територію на інноваційний хаб, але зі збереженням виробництва, – говорить Юрій Филюк, генеральний директор Промприлад.Реновація. – У наступні поки ми продовжимо роботу з іншими корпусами. Загальна інфраструктура має сприяти розвитку міста. Це будуть майстерні, офісні приміщення, конференц- та виставкові зали, магазини для місцевих виробників. Нам важливо, щоб розвивалося місто та його інфраструктура".

За наступних три-чотири роки планують завершити всю реконструкцію. До кінця року планують зібрати 5 мільйонів інвестицій. За перший місяць вдалося залучити півмільйона. Інвестором і співвласником може стати будь-хто. Мінімальний внесок – тисяча доларів.

Експерт з виробництва зі сторони "Промприлад.Реновація" Ігор Маркуц в управлінні має досвід 20 років.

"Мене запросили, щоб підсилити управлінську команду заводу, щоб у перший рік оптимізувати і вирішити, якою буде подальша робота заводу", – говорить Маркуц.

Каже, нині займається пошуком нових ринків і намагається залучити потужності, які простоюють, – наразі шукають нових замовників. Також виготовляють сертифікати на лічильники європейського зразка. Ще одне завдання, яке ставить собі Маркуц, – оптимізація роботи відділу продажів, аби вийти на ринок Європи.

"Є багато працівників, тому їх будемо задіювати по максимуму. Будемо шукати способи, як їх мотивувати і оптимізувати їхню роботу", – каже він.

Нагадаємо, минулого року на заводі Юрій Филюк презентував проект інноваційного центру "Промприлад. Реновація". Пілотний поверх запустили ще в квітні 2018 року, зараз тут представлені 16 функцій, їх втілюють 12 бізнесів та організацій громадянського сектору та виконкому. На запуск витратили більш як 1.2 млн доларів, які вклав 21 інвестор. Нині засновники шукають інвесторів, аби зібрати гроші для подальшого розвитку проекту.

Загальний бюджет проекту складає 25 млн дол. Він має зайняти 35 656 м кв. "Промприлад. Реновація" розвиває чотири напрямки: альтернативна освіта, сучасне мистецтво, нова економіка, інститут урбанізму. Проект планують реалізувати до 2024 року. 

Наразі на заводі працює 160 людей. 5 лютого  керівництво заводу та представники проекту "Промприлад.Реновація" зустрілися з працівниками. Зокрема, людям повідомили про угоду, а нове керівництво поділилось планами на майбутнє.

Голова правління ПрАТ "Івано-Франківського заводу "Промприлад" збереже свою посаду. До керівної команди підприємства приєднається експерт з виробництва Ігор Маркуц від "Промприлад.Реновація". Маркуц має досвід в управлінні промисловими підприємствами і він планує розширити ринки збуту та оптимізувати виробництво, щоб у короткий термін покращити фінансові показники.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: