Про це КУРСу повідомили у Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.
Фахівцями фіскальної служби встановлено, що не всі розрахункові операції проводилися через реєстратор розрахункових операцій (РРО), не видавалися споживачам розрахункові документи встановленого зразка. Також у суб’єкта господарювання сума готівкових коштів на місці проведення розрахунків не відповідала сумі коштів, зазначених в денному звіті РРО та порушено порядок ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації.
Крім цього, у торговому закладі торгували алкогольними напоями без придбання ліцензії на право роздрібної торгівлі.
На осіб, винних у вчиненні зазначених порушень, складено протоколи про адміністративне правопорушення, міру відповідальності яких буде визначати місцевий суд.