fbpx

Івано-Франківський медуніверситет передав медобладнання "кіборгам"

Суспільство 15:19, 07.11, 2014

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського Національного медичного університету вкотре долучилась до формування гуманітарної допомоги медичного спрямування. Цього разу - бійцям 3-го і 8-го полку спецназу ЗСУ та 140-му центру ССО, в народі більш відомих як "кіборги".

Івано-Франківський нацмедуніверситет надав гуманітарну медичну допомогу

На запит військових медиків на кафедрі сформовано комплект медичного обладнання, що включає ларингоскопи, ендотрахеальні трубки, лицеві та ларингеальні маски, носові повітроводи, кровоспинні затискачі, набори для санації дихальних шляхів та катетеризації вен, запасні електроди для дефібрилятора та стерильні марлеві пов’язки тощо, пишуть Паралелі.

Від імені лікарів-анестезіологів ОКЛ обласний анестезіолог Пулик І. Ю. передав набори для катетеризації вен, дихальні фільтри, маски, повітроводи, перев’язувальний матеріал, ліки.

Івано-Франківський нацмедуніверситет надав гуманітарну медичну допомогу

Медичний координатор волонтерів – судинний невролог з обласної клінічної лікарні Ігор Вихло, член волонтерського руху Прикарпаття з вдячністю прийняв медичні засоби для порятунку поранених та написані бійцям листи з побажаннями вціліти, вижити, перемогти та повернутися додому живими.

Івано-Франківський нацмедуніверситет надав гуманітарну медичну допомогу

Надана допомога стала можливою також завдяки співпраці кафедри анестезіології з Вест Мідлсекс Госпіталем (м. Лондон, Велика Британія), зокрема з анестезіологом Джоном Морісом Елвудом, який підтримав ініціативу кафедри та передав для комплектування наборів кровоспинні затискачі і ларингоскопи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: