Як повідомили КУРСу у прес-службі міськвиконкому, зібрані кошти міський голова Віктор Анушкевичус разом з необхідним обладнанням, побутовими речами, продуктами харчування передасть безпосередньо керівництву батальйону „Айдар“, якому вкрай необхідне військове спорядження, зокрема тепловізори, бронежилети, рації.
Раніше КУРС повідомляв, що міський голова Івано-Франківська під час сесії міської ради запропонував депутатам поїхати разом з ним в зону АТО.