"Дорогі друзі, знайомі та просто калушани!
Оголошую Різдвяний благодійний марафон! Ці невеличкі дуже милі hand-made рукавички та ялиночки стануть у нагоді для новорічного або різдвяного подаруночка для ваших близьких.
Ми з подругою (Таня Романів) робили їх з любов'ю та думками про Різдвяні свята. Виручені кошти підуть на придбання кави, чаю та цигарок для відправки до наших захисників на передову. Звіт про використані кошти опублікую!
Давайте влаштуємо нашим солдатам невелике свято!
Стартова ціна 30 грн/шт – кому не шкода, можна й більше))" – йдеться у повідомленні, пише ГК.