Волонтери філії "Союзу українок" вчора упакували близько ста коробок із продуктами для військових, які зібрали жителі не лише Калуша, але й Бурштина та багатьох навколишніх сіл, інформують Вікна.
На сьогодні заплановано відправлення одного з екіпажів, який має на меті побувати в шести різних бригадах і відвідати приблизно три десятки наших земляків.
Окремо волонтери упакували передачу для Дніпропетровського шпиталю.
"Союзянки" традиційно висловлюють подяку всім мужнім чоловікам, які брали участь у завантаженні бусів, водіям, на яких “падає” найнебезпечніша частина цієї роботи, юним хлопчикам, майбутньому цієї держави, які виявили бажання допомогти волонтерам, та всім, хто робив свій внесок та пожертву в організацію цієї поїздки.