На початку листопада двоє коломийських боксерів здобули "золото" і "бронзу" на чемпіонаті Європи серед юнаків, який проходив у Росії. Ані тренер хлопців Тарас Степанюк, ані самі спортсмени не очікували такого результату, хоч і прагнули його. Сюрпризом це стало і для господарів змагань – на нагородженні навіть не знайшлось українського прапора, пише Репортер.
Новоспечений чемпіон Європи Ярослав Михалушко та бронзовий призер Арсен Дмитрук займаються боксом три роки. За цей час їм підкорювались лише українські вершини, а успіх на рівні континенту – перший.
Чемпіонат Європи у цій віковій категорії проводиться вже четвертий рік, але до цього український стяг не піднімався на честь переможця. Міг він не піднятися і цього разу…
"Умови проживання були дуже хороші, організація на високому рівні. Та коли прийшов час нагороджувати нашого чемпіона, у них не виявилося прапора України", – розказує тренер хлопців.
На щастя, в одного зі спортсменів нашої збірної був невеличкий стяг, який і підняли разом з іншими.
Не сподобалися росіянам і вигуки "Слава Україні!" на честь переможця.
"Після того як хлопці це вигукнули, почалась агресія з боку організаторів. І охоронці, і керівництво Федерації боксу Росії взялися нас "вгамовувати". Почались незрозумілі нам закиди з їхнього боку, – згадує Степанюк. – Проте все завершилось добре, ми повернулися з нагородами".