fbpx

Комісія з генплану не підтримала пропозицію підприємців перетворити "п'яний базар" на меморіальний сквер

Суспільство 12:42, 13.03, 2015

Комісія з вирішення спірних питань по генплану Івано-Франківська не підтримала звернення ГО "Комітет підприємців Івано-Франківська" про облаштування на території "п'яного базару" меморіального скверу чи парку.

ГО "Комітет підприємців Івано-Франківська" спільно з Крайовою управою ОУН-УПА Карпатського краю пропонували на території "п'яного базару" створити зелену зону площею 1,5 га в районі вулиць Тичини і Новгородської.

Розуміючи потребу розширення пішохідних та зелених зон, особливо у центральній частині міста, міська архітектура пропонує на цій території побудувати сучасний торгово-розважальний центр та облаштувати зелені зони, проте пропозицію про перетворення усієї території на зелену зону вважає неможливою. 

"Зараз ця вся територія навантажена торговельною функцією, і ми розуміємо, що винести її в інше місце ми не можемо, тому міська архітектура пропонує переформатувати її в торговий центр, – говорить директор департаменту та архітектури МВК Володимир Гайдар. – Мова йде про те, що частина ринку має зайти у створений торговий центр, інша – бути винесена на території інших ринків".

У підсумку комісією підтримано позицію міської архітектури про будівництво торгово-розважального комплексу та окремих зелених зон.

Нагадаємо, 17 лютого на площі біля Івано-Франківської міської ради десятки франківців вимагали створити в центральній частині міста паркову зону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: