понеділок, 17 грудня

Косівчанка і росіянин за 18 місяців об'їхали 16 країн. ВІДЕО

Ельвіра Кабин та Микита Подобулкін познайомилися в інтернеті і за 18 місяців на велосипедах, автостопом та на байдарках разом об'їздили 16 країн.

Еля й Микита відвідали 16 країн: Україну, Білорусь, Росію, Грузію, Азербайджан, Туреччину, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Киргизію, Індію, Малайзію, Таїланд, Китай, Лаос і Монголію.

Все почалося з того, що 21-річна фотограф Ельвіра з Косова вирішила кардинально змінити своє життя. Коли познайомилася з Микитою, ще не знала, коли і куди поїде. Хоч чоловік і з Росії, це не завадило їхнім стосункам та спільним інтересам. За кілька днів після зустрічі одружилися і подалися у мандри, пише КУРС із посиланням на сюжет ТРК "3 студія".

Романтика і нові емоції сплелися, та їх медовий місяць затягнувся на 18 місяців.

На велосипедах вони проїхали понад 10 тисяч кілометрів. Вони хотіли дістатися до Нової Зеландії, але їхні ровери не витримали, а ремонтувати вже не було що. Тому подорож продовжили автостопом. За цей час здобули незліченну кількість нових знайомств і вражень, побували у найвіддаленіших закутках світу, де не ступала людська нога.

Затяті мандрівники переконані, що подаватися у подорож слід вже сьогодні, не відкладаючи на завтра. Сьогодні для туристів є чимало можливостей: безвізовий режим діє у 60 країнах світу, а життя подорожуючих простішим роблять девайси, є багато онлайн-сервісів для бюджетних мандрівок.

Наразі Еля й Микита повернулися у Карпати і насолоджуються місцевими краєвидами та гуцульською кухнею. Втім, їх зупинка триватиме лише до весни, від чого смак до мандрів лише загострюється.

КОМЕНТУВАТИ