На заході працівники криміналістичного підрозділу провели майстер-клас та продемонстрували, як правильно виявляти сліди відбитків рук на різних поверхнях. Учні жваво розпитували поліцейських про їхні робочі будні і про вимоги до кандидатів на службу в поліції, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.
Кожний присутній зміг відчути себе справжнім поліцейським. Співробітники Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області ознайомили студентів з переліком закладів вищої освіти МВС України, які здійснюють підготовку фахівців для різних підрозділів поліції.
Учні із задоволенням фотографувались з поліцейськими. Захід був насиченим та цікавим і приніс усім багато позитивних емоцій.
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!