Про це народний депутат від франції "Самопоміч" Семен Семенченко заявив на прес-конференції в Івано-Франківську.
"Якщо в кожному районі будуть люди, які проходитимуть навчання, матимуть доступ до зброї та знатимуть, що їм робити у випадку агресії, – говорить Семен Семенченко, – ми отримаємо не тільки резерв для армії, але й дамо чіткий сигнал Росії, що будь-яка війна з Україною буде безумством і приведе прямою дорогою в Гаагу".
Семенченко також виступає за те, щоб представники територіальної оборони могли вільно володіти зброєю.
"Питання про доступ до зброї залишається відкритим, – говорить нардеп, – зараз ця вся зброя має зберігатися у спеціальних кімнатах військових частин чи міліції, а я виступаю за те, щоб люди, які беруть участь у територіальній обороні, могли б зберігати зброю вдома".