• Новини
  • Спорт
  • Людмила Лузан стала срібною призеркою чемпіонату Європи з веслування на каное серед юніорів

Спорт 12:46, 21.09, 2015

В румунському місті Басков завершився чемпіонат Європи з веслування на каное серед юніорів.

Івано-Франківськ на змаганнях представляли одразу двоє спортсменів, зокрема, це Людмила Лузан та Михайло Мандзюк.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно наші спортсмени стали призерами на чемпіонаті світу, котрий проходив у Португалії.

До Румунії обидва спортсмени їхали з надіями на нагороди. На жаль, Михайло Мандзюк в складі команди української команди став четвертим, відставши від нагороди всього лише на півсекунди.

А от Людмила Лузан вкотре підтвердила свій високий клас! Спочатку в заїзді на 500 м наша спортсменка стала другою з результатом 2:18.352, а через кілька годин у фіналі на 200 м також повторила свій результат, завоювавши срібну нагороду з часом 48.904.