fbpx

Матір дівчини "стоматолога-різника" каже, що Вуйців вчив її дочку пити та регулярно бив

Суспільство 15:01, 19.11, 2015

У четвер, 19 листопада, в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд справи франківського "стоматолога-різника" Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у подвійному вбивстві.

Нині у суді допитали Ірину Бойко – матір обвинуваченої Юлії Бойко. Додамо, що, за свідченнями підозрюваного Вуйціва, він вбивав та розчленовував тіла у стані алкогольного сп’яніння та на підставі ревнощів саме до своєї співмешканки – Бойко. Суддя повідомила жінці, що вона має право не свідчити проти доньки, повідомляє "Репортер".

"Я нічого не знала про ті події, – говорить Ірина Бойко. – Тільки у період між убивствами донька стала стривожена, але нічого не говорила".

Жінка вважає, що її донька могла мати борг. Зі слів жінки, Юлія підробляла, роблячи манікюр, але Вуйців був проти того, аби вона працювала.

"Я знала, що зникли їхні друзі, – продовжує свідок. – Вуйців навчив її пити, вона приходила побита, але розходитися з ним не хотіла".

Ірина Бойко каже, що знала, що Юлія вирощувала марихуану.

"Я була проти цього, але донька не слухала, – каже жінка у суді. – Вона казала, що Вуйців пропонував їй вийти заміж, подарував колечко. Вони хотіли розписатися, але я була проти.
Я дзвонила до Вуйціва і казала, щоб лишив мою дитину, – говорить Ірина Бойко. – Той казав "Ні, таке життя". Знаю, що зустрічалися вони трохи більше року".

Вона також розповіла, що знайомилася з батьками Вуйціва. Про те, що дочка поранила Вуйціва ножем, мама знає: каже, то була самооборона.

"Запрошували батьків Вуйціва додому – ніби на заручини, – говорить вона. – Сам Вуйців приїхав погано вдягнений, і було видно, що він проти цього. А мама його казала, що сватів не засилала і ніколи не дасть згоди. Вуйців тоді багато пив".

Про вбивства, пояснює жінка, дізналася від міліції, і навіть після цього донька їй нічого не сказала.

"Проблем з дочкою ніколи не мала, – говорить Ірина Бойко. – Та завжди була слухняною. Змінилася після зустрічі з Вуйцівим".

Другий свідок  Сергій Перепека. Він знайомий обвинувачених Вуйціва і Бойко. В день вбивства Антона Кучерака пив разом з ним і Вуйцівим в стоматкабінеті. Перепака розповів, що Вуйців вийшов з підвального приміщення разом Кучераком. А вернувся сам. Їм пояснив, що Антон чекає їх надворі. Свідок каже, що Вуйців сам по собі не скандаліст і в стані алкогольного сп’яніння спокійний.
З Бойко Сергій Перепека не знайомий особисто, але знає як свою сусідку. Може переповісти хіба чутки про неї і всі лиш негативні. Каже, що був випадок, коли Бойко приревнувала його дружину до Вуйціва, в якого та лікувала зуби.

Свідок каже, що є чутки про збочення Вуйціва і Бойко. Він дуже не хотів говорити, але на наполягання суду розповів. Кажуть, що Вуйців і Бойко могли п’яними вийти з дому, знайти п’яну бездомну жінку, яка спить, і робити якісь маніпуляції з її геніталіями.

Нагадаємо, колегія суддів вирішила допитати спочатку співмешканку обвинуваченого Юлію Бойко, потім потерпілих, свідків обох сторін, опісля – Вуйціва. Після чого проведуть судові дебати.
Раніше Вуйців заявив, що своєї вини не визнає по жодній із інкримінованих йому статтей, також він говорить, що не погоджується із позовами мамів та дружин жертв щодо морального та матеріального відшкодування.

Оператор трансляції обласного телебачення "Галичина" Ігор Струтинський (1979 рік народження) вийшов з дому 6 вересня. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака (1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте, кажуть батьки загиблих, від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

Вуйціву висувають обвинувачення за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: