Обласна МСЕК встановила групу інвалідності 70 особам із числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.
За кошти державного бюджету в 2015 році було придбано 20 квартир для сімей загиблих та інвалідів I та II групи. У цей час на квартирному обліку перебувають 240 осіб, які потребують покращення житлових умов.
Протягом року 299 учасників бойових дій отримали путівки та пройшли санаторно-курортне лікування, психологічну реабілітацію у санаторіях Івано-Франківської області та інших регіонах України. Зараз мають намір оздоровитися ще 272 учасники бойових дій.
5684 військовослужбовці, члени їхніх сімей та родин отримали одноразову матеріальну допомогу з обласного і районних бюджетів, 1083 учасники бойових дій отримали допомогу у вигляді будівельних матеріалів та твердого палива.
У центрі зайнятості перебувають 379 осіб. Впродовж року було працевлаштовано 91 військовослужбовця, 43 особам виплачена допомога по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 62 особи пройшли професійне навчання, 21 особа залучалася до громадських робіт.
До Дня Збройних Сил України спільною відзнакою голови ОДА та голови обласної ради було відзначено 337 військовослужбовців відзнакою "За бойову звитягу", 17 осіб відзначено грамотами та подяками. До Дня сухопутних військ України відзнакою "За бойову звитягу" – 21 військовослужбовець Збройних Сил України та 7 добровольців, які воюють на Сході України у складі добровольчих батальйонів.