fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • "Мені дуже хочеться, щоби діти не лишалися в боротьбі з раком на самоті", – Катерина Бабкіна везе до Франківська свою книжку "Шапочка і кит"

"Мені дуже хочеться, щоби діти не лишалися в боротьбі з раком на самоті", – Катерина Бабкіна везе до Франківська свою книжку "Шапочка і кит"

Культура 20:08, 04.02, 2016

Сьогодні, у всесвітній День боротьби з раком, письменниця з Франківська Катерина Бабкіна нагадала про необхідність допомагати хворим людям, а надто – дітям із онкологією.

"Сьогодні всесвітній День боротьби з раком. Мені дуже хотілося би, щоб люди, а надто діти, не лишалися в цій боротьбі на самоті. Я написала книгу про життя і щастя хлопчика з раком, і це було складно і боляче, і важко, і я дізналася багато речей, які дізнаватися не хотіла, – а потім подумала, які же сильні і чудесні ті, хто дізнався ці речі і пережив, і все одно зумів боротися і бути щасливим  навіть якщо вийшло зовсім недовго",  пише Катерина Бабкіна на своїй сторінці у Фейсбук.

Особливі по-всякому люди мають бути серед нас, а ми маємо бути з ними, з їхнім аутизмом чи раком, чи без ноги, чи з якими завгодно захворюваннями і обставинами, бо всі ми одне одному потрібні, вважає письменниця.

"Всі ми маємо любити і для цього  розуміти одне одного. Про це книжка "Шапочка і кит", намальована неземною Julia Pilipchatina. Додам, що, придбавши її, ви автоматично допомагаєте фонду Таблеточки, який займається комплексною та системною боротьбою з онкогематологією в українських дітей",  додає Катерина Бабкіна.

Презентація книжки "Шапочка і кит", яка вийшла у "Видавництві Старого Лева", в Івано-Франківську відбудеться 11 лютого о 18.30 в Urban Space 100. На ній можна буде долучитися до допомоги дітям, хворим на рак. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: