Про це КУРСу повідомили у прес-службі енергетиків.
Нагадаємо, раніше мешканці гуртожитку сплачували за світло балансоутримувачу, ВАТ «Пресмаш», який повинен був перераховувати кошти в енергокомпанію. Ситуація змінилася з січня цього року, коли у підприємства виникли труднощі і воно припинило будь-які розрахунки з енергетиками. Через це люди опинилися під загрозою повного припинення електропостачання.
Шукаючи шляхи вирішення ситуації, представники ПАТ «Прикарпаттяобленерго» неодноразово проводили перемовини з мешканцями гуртожитку, власниками будинку та представниками міської влади. Результатом останньої такої зустрічі і стала домовленість, яка дає змогу людям сплачувати за поточне електропостачання напряму.