fbpx

Міністра інфраструктури просять цього року завершити реконструкцію вокзалу у Татарові

Суспільство 07:35, 30.03, 2016

Народний депутат Остап Семерак звернувся до міністра інфраструктури з проханням вже цього року завершити реконструкцію вокзалу у Татарові та відносити там залізничну станцію.

Таке звернення нардеп спрямував до міністра на прохання голови сільської ради Татарова Олега Дзем’юка.

"Татарів щорічно відвідують понад 200 тисяч туристів, чимало з яких користуються залізничним транспортом. А в зв’язку з тим, що пасажирські потяги, що курсують через Татарів, там не зупиняються, відвідувачі села змушені виходити в Яремчі чи Ворохті, здійснювати пересадки на інший транспорт", – йдеться у депутатському зверненні.

Остап Семерак відзначає, що залізничний вузол у Татарові знаходиться найближче до ТК "Буковель". Також на території села розташований Медичний реабілітаційний центр "Кремінець" МВС України, де проходять реабілітацію учасники АТО, працівники  підрозділів МВС та їх діти.

Нардеп просить Міністерство інфраструктури розглянути можливість завершення реконструкції будівлі залізничного вокзалу вже в цьому році, відновити роботу вокзалу та залізничної станції, а після того відновити у Татарові зупинку потягів "Київ – Ворохта", "Ворохта – Київ", "Київ – Рахів" та "Рахів – Київ".

У 1934 році було зведено нову, величезну та респектабельну будівлю для залізничного вокзалу у с. Татарів. Будівля збудована в готичному стилі з дотриманням гуцульського архітектурного колориту. До 90-х років у Татарові функціонували три колії. У приміщені вокзалу розташовувались диспетчерська, каса, дві зали очікувань. Згодом через фінансову кризу станцію закрили.

Ця пам’ятка архітектури збереглася і донині, але перебуває у жалюгідному стані. Восени 2014 року залізничники перекрили будівлю, замінили вікна і двері, але на тому робота зупинилася.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: