fbpx

Миколу Ковальчука одноголосно обрали головою обласної федерації баскетболу

Спорт 12:57, 16.06, 2016

15 червня збори обласної федерації баскетболу обрали нового керівника організації.

На виборах заслухали звіт попереднього очільника федерації та визнали його роботу задовільною. Після цього всі делегати проголосували задовольнити заяву про складення повноважень, пише Бліц.

Наступним питанням тренери розглянули кандидатуру нового голови. На своїх зборах Федерація запропонувала на цю посаду єдиного кандидата: ним став Микола Ковальчук

Як зауважив представник Федерації, Микола Ковальчук закінчив фізкультурний коледж, все життя займався баскетболом та підтримував команду. 

Перед голосуванням Ковальчук розповів присутнім про свої плани на новій посаді та ідеї щодо реформування прикарпатського баскетболу. 

"Моєю метою є популяризація цього виду спорту, а для цього потрібно долучити сюди маректологів та піарщиків. Можливо, навіть варто перейняти досвід сусідніх країн, де баскетбол є дуже популярним. Я готовий особисто профінансувати поїздку наших членів виконкому федерації для здобуття нового досвіду. Також обіцяю зробити все можливе, щоб моє перебування на цій посаді принесло користь федерації і вона стала самодостатньою", – розповів у своєму виступі Микола Ковальчук.

Вислухавши виступ кандидата на посаду голови Федерації, всі делегати відкритим голосуваням одноголосно обрали Миколу Ковальчука новим головою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: