fbpx

Митрополиту Івано-Франківської УГКЦ Володимир Війтишину виповнилось 55 років

Суспільство 15:57, 09.11, 2014

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук після святкового богослужіння привітав Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Української греко-католицької церкви Кир Володимира Війтишина з нагоди 55-ліття.

Очільник області наголосив на безцінному вкладі ювіляра у відродження українського християнства, нагадав, що Митрополит брав безпосередню участь у підписанні Заяви про вихід УГКЦ з підпілля. Цей документ було передано Святійшому Отцеві Іванові Павлові ІІ та Президентові СССР Михайлові Горбачову, що в кінцевому результаті призвело до легалізації на той час ще підпільної УГКЦ, передає КУРС із посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Олег Гончарук побажав Володимиру Війтишину Божого благословення й допомоги у розбудові Української греко-католицької церкви та популяризації християнських цінностей.

"Сьогодні маю честь від усіх прикарпатців привітати вас з нагоди ювілею. Ми знаємо і пам'ятаємо про той неоціненний вклад, зроблений вами, щоби наша церква вийшла з підпілля, про вашу щоденну працю та ревне служіння Господу. Уклінно дякуємо вам за це та зичимо міцного здоров’я, довгих і благих років життя", – звернувся до Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Української греко-католицької церкви Кир Володимира Війтишина Олег Гончарук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: